Виготовлення накладок МДФ

Зручні у використанні накладки МДФ використовують при оббивці дверей, відновленні або ж на самому виробництві. Даний метод являє собою високоякісну обробку металевих дверей або броньованих дверей, надають чудовий зовнішній вигляд і відмінну звукоізоляцію.

Деревоволокниста плита звичайної щільності (МДФ), по-іншому можна також сказати дрібно-дисперсійна фракція - будматеріал, виготовлення якого відбувається при дуже високій температурі і під сильним тиском. Метод сухого пресування дрібнодисперсної дерев'яної шпонки дуже складний і вимагає великих знань і практики. І до того ж МДФ - абсолютно нешкідливий і надійний матеріал.

Ми, як ніхто інший, спеціалізуємося у виготовленні накладок МДФ всіляких моделей від складних до простих, індивідуальних розмірів і унікального дизайну. Компанія Еней у Вінниці - це гарантія якості.

Переваги замовлення у нас:

- Виробництво МДФ за ескізами клієнта
- Використання високоякісних матеріалів і новітньої техніки
- Виконання замовлення в найкоротші терміни
- Доступна ціна

Компанія Еней пропонує свої послуги на українському ринку вже багато років. За ці роки ми набули колосального досвіду і багато нових знань. Ми домоглися того, що зараз маємо, завдяки наполегливій праці та підтримці один одного. Компанія Еней у Вінниці - дружній колектив, який любить і цінує свою справу.

Купуйте напряму у виробника! Заощаджуйте свої кошти!

Гарантуємо якість, міцність та красу!

 

Телефонуйте +38 (097) 726-17-81