Порошкове фарбування

Коли є необхідність в нанесенні якісного забарвлення на ті чи інші речі, безперечно варто звернути увагу на порошкове фарбування. Даний вид нанесення фарби має хороші захисні властивості, а також великий спектр декоративних особливостей і дозволяє наносити фарбу практично на будь-який вид виробів.

Компанія Еней пропонує можливість фарбування металевих виробів, скла, кераміки, до того ж нанесення забарвлення на МДФ. Порошкове фарбування - це новітня технологія, за допомогою якої, є можливість наносити фарбу дуже рівним і якісним шаром. Завдяки властивостям даного методу, нанесена фарба має стійкі властивості і гарно витримує згубний вплив навколишнього середовища.

Застосування представленого способу дуже різноманітні і залежить від індивідуальності замовлення. Наприклад, порошкове фарбування вікористовується навіть при виготовленні нафтових труб, де температури і тиск дуже високі. Що вже варто говорити про фарбування паркану, накладок МДФ, колісних дисків та інших металевих комплектуючих.

Перелік послуг методом «порошкового фарбування» від компанії Еней у Вінниці не обмежений, і ми будемо раді прийняти Ваше індивідуальне замовлення.

 

Купуйте напряму у виробника! Заощаджуйте свої кошти!

Гарантуємо якість, міцність та красу!

 

Телефонуйте +38 (097) 726-17-81