Світ не стоїть на місці і технології стрімко розвиваються. Колись було потрібно дуже багато часу, для виготовлення того чи іншого предмета, але зараз же варто звернутися до професіоналів і в найкоротші терміни Ваше замовлення буде виконано.

Детальніше...

Коли є необхідність в нанесенні якісного забарвлення на ті чи інші речі, безперечно варто звернути увагу на порошкове фарбування. Даний вид нанесення фарби має хороші захисні властивості, а також великий спектр декоративних особливостей і дозволяє наносити фарбу практично на будь-який вид виробів.

Детальніше...

Зручні у використанні накладки МДФ використовують при оббивці дверей, відновленні або ж на самому виробництві. Даний метод являє собою високоякісну обробку металевих дверей або броньованих дверей, надають чудовий зовнішній вигляд і відмінну звукоізоляцію.

Детальніше...

Компанія Еней у Вінниці - команда висококваліфікованих майстрів. Дизайнерів і робітників. Ми дуже уважно і серйозно підходимо до справи. Виконуємо кожне отримане замовлення на совість і в короткі терміни. Наші фахівці справжні професіонали своєї справи. Ми з радістю виконуємо свою роботу. Кожен клієнт для нас особливий, ми намагаємося знайти унікальний підхід до кожного.

У нас величезний спектр послуг. Ми займаємося виготовленням дверей і воріт вже багато років. За спиною у нас тисячі відмінно виконаних замовлень. Ми вкладаємо всі сили для того, щоб ви отримали в кінцевому результаті саме те, про що мріяли. Компанія Еней у Вінниці працює на совість. Ми робимо якісний продукт, так як наші клієнти за цим і звертаються в до нас.

Ми виготовляємо свої вироби на кращих верстатах. Наша компанія займається виготовленням накладок МДФ, що представляє собою досить таки трудомісткий процес. Також ми займаємося плазмовим різанням з ЧПУ, що користується великим попитом на ринку. Ми підлаштовуємось під споживача і намагаємося робити тільки надійний, міцний і якісний матеріал. Для наших виробів ми часто використовуємо порошкове фарбування, так як цей різновид фарби захищає поверхню від зовнішніх факторів. Захист настільки високий, що запобігає навіть корозії.

Працівники нашої компанії уважно підходять до кожного замовлення, і перед тим як приступити до роботи, враховують абсолютно всі побажання клієнта. У будь-який час ви можете проконсультуватися з нашими співробітниками. Персонал компанії Еней у Вінниці завжди радий допомогти кожному, хто звертається до нас за допомогою.

Купуйте напряму у виробника! Заощаджуйте свої кошти!

Гарантуємо якість, міцність та красу!

 

Телефонуйте +38 (097) 726-17-81